Gdzie stosować kompozyt drewna drugiej generacji?

http://lentadeck.com/

Należysz do osób, które uwielbiają wykorzystać ładną, słoneczną pogodę i posiedzieć z książką w ręku, w wygodnym fotelu na własnym tarasie? Zapewne wiesz z doświadczenia swojego lub swoich znajomych, że zwykła drewniana podłoga na niezadaszonej powierzchni nie jest najlepszym pomysłem. Druga generacja kompozytu to z pewnością lepsze rozwiązanie.

Otwórz się na zmiany

Okres wiosenno-letni to ten czas, kiedy mamy możliwość relaksu i wyciszenia się na własnym tarasie. Nasz komfort uzależniony jest nie tylko od wygodnego leżaka i bezchmurnego nieba, ale także od odpowiednio wykonanego podłoża. W skład drugiej generacji kompozytu wchodzi zarówno naturalna mączka drzewna, jak i tworzywa sztuczne. Zapewnia to wyjątkową trwałość i wygodę w użytkowaniu.

Bezpieczeństwo i trwałość

Kompozyt drewna drugiej generacji w znaczny sposób podnosi poziom bezpieczeństwa osób poruszających się po podłożu. W przypadku opadów deszczu kompozyt zapewnia właściwości antypoślizgowe. Ponadto deski nowej generacji wykazują zdecydowanie większą odporność na skrajne warunki pogodowe. Podłoże jest odporne zarówno na padające promienie słoneczne, jak i na największe mrozy. Dodatkowym atutem jest fakt, że podłoga wykonana z kompozytu drugiej generacji nie nagrzewa się, więc bez żadnych zmartwień latem można poruszać się po niej boso.

Łatwy montaż

Zamontowanie desek to zadanie, z którym poradzisz sobie sam. Otrzymują gotowy system, który można układać na wylewce lub regulowanych wspornikach. Dzięki temu zastosowanie tego typu podłoża możliwe jest nie tylko na tarasie, ale także w ogrodzie, altanie, a nawet nad stawem.

Dostosuj wygląd

Oprócz walorów funkcjonalnych, deski drugiej generacji oferują wiele wariantów wizualnych. Można wybierać nie tylko pośród różnych kolorów, ale również fakturę produktu, co zdecydowanie ułatwi dopasowanie podłogi do pozostałych elementów wykończeniowych oraz mebli.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *