Modne fryzury na jesienny sezon

modne fryzury

W każdym sezonie pojawiają się nowe trendy. Te dotyczą nie tylko ubioru, ale również makijażu czy fryzur. O tym, jakie modne fryzury będą obowiązywać tej jesieni będzie właśnie ten tekst.

Przede wszystkim nastawmy się na włosy długie, naturalnie ułożone. Nie traktujmy ich lokówką ani prostownicą. Włosy mają być gładkie i lśniące, w żadnym wypadku nie natapirowane jednak delikatne fale są mile widziane. Modne fryzury to przede wszystkim włosy zdrowe, wyglądające jak najbardziej naturalnie.

Pozbądźmy się też wszelakich ozdób – spinki z cyrkoniami czy rozmaite opaski możemy oczywiście zakładać, ale na pewno nie na co dzień, te nadają się za to idealnie dla dziewczynek w wieku przedszkolnym czy wczesnoszkolnym.

Hitem będą fryzury z przedziałkiem pośrodku głowy, oczywiście jeśli tylko taka fryzura pasuje na przykład do kształtu głowy. Od razu wspomnimy, że z takowego powinny zrezygnować osoby, których kształt głowy jest owalny bowiem to jeszcze bardziej wydłuży twarz. Natomiast jedno jest pewne, jeśli tylko się da to rezygnujmy z grzywki a jeśli ta jest konieczna to niech będzie gęsta i jak najmocniej podkręcona.

Jeśli nie jesteśmy pewni, jakie fryzury będą dla nas odpowiednie to warto wybrać się do pobliskiego salony, w którym to stylista wskaże nam dobry kierunek w tej dziedzinie. Bez problemu można wyszukać w sieci „salon fryzjerski Ursynów” i udać się do niego po poradę. Fryzjerzy chętnie dopasują fryzurę do naszej twarzy, sylwetki czy możliwości jej samodzielnego, codziennego układania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *