Rezonans bez skierowania w Warszawie

rezonans warszawa

Specjalistyczne badania pozwalają w sposób precyzyjny i szybki postawić diagnozę. Umożliwiają również przygotować właściwy proces leczenia, zwiększający szansę na poprawę stanu zdrowia pacjenta. Niestety, czasem dostęp do nich jest utrudniony.

Dobrym na to przykładem jest chociażby rezonans magnetyczny. Warszawa to jedno z tych miast, w których nie brakuje klinik prywatnych. Stanowią one często jedyną odpowiedź na ograniczenia publicznej służby zdrowia. Długie kolejki i wielomiesięczne oczekiwania sprawiają, że pacjenci nie mogą liczyć na pomoc wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebują. Wszystko to ma oczywiście wpływ na skuteczność leczenia.

Jak sobie poradzić z tego typu problemami? Właśnie poprzez ofertę prywatną. Jak już wspomnieliśmy, jest ona bardzo szeroka, dlatego problemów ze znalezieniem właściwej kliniki problemów być nie powinno.

Rezonans magnetyczny bez skierowania w Warszawie

Uwagę warto zwrócić przede wszystkim na rodzaj wykonywanych zabiegów. Cenione kliniki korzystają z aparatów, które umożliwiają między innymi na przeprowadzenie rezonansu:

  • głowy,
  • kręgosłupa,
  • zatok,
  • twarzoczaszki,
  • oczodołów,
  • kręgosłupa,
  • dłoni,

Rezonansem może być przebadane niemal całe ciało. Co ważne, jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i bezpieczna. Brak tu promieniowania, znanego chociażby z tomografii. Jak natomiast wygląda sprawa z cenami? Oczywiście zależne są one od obszaru i zakresu badania. Przeważnie jednak koszt mieści się w granicy od 300 do 2000 złotych. Warto nadmienić, że zawsze od „zwykłego” badania nieco droższy będzie rezonans magnetyczny z kontrastem.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z opiniami, jakimi cieszą się placówki działające na rynku. W ten sposób zyskamy pewność, które z nich zapewniają wysoką jakość świadczonych usług, a które lepiej omijać szerokim łukiem. Wszystko to zdecydowanie ułatwi wybór. Sam rezonans zapewni dokładne obrazowanie wybranych części ciała, co umożliwi zdiagnozowanie ewentualnych chorób i zmian.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *