Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej

medycyna estetyczna warszawa

Medycyna estetyczna (więcej) to w ostatnich latach bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina, która zachęca coraz więcej osób do skorzystania z tych cudownych zabiegów, które mimo iż są bezinwazyjne mogą przynieść ogromne i spektakularne efekty.  Poprawa jędrności skóry, zapobieganie efektów starzenia się skóry oraz obkurczanie skóry brzucha po ciąży oraz nagłej utracie kilogramów to tylko efekty  kilku zabiegów jakie ma w swojej ofercie medycyna estetyczna. Jak się okazuje w wielu przypadkach wcale nie musi nam być potrzebna chirurgia plastyczna aby na stałe pozbyć się  dokuczających nam problemów związanych z namiarem skóry brzucha. Wystarcza nieinwazyjne zabiegi które są w stanie pozbyć się wielu mankamentów naszego ciała.

Jednym z najczęściej stosowanych zabiegów w tym zakresie jest liposukcja igłowa czyli innymi słowy odsysanie tłuszczu. Zabieg ten pozwala na bardzo skuteczne pozbycie się nadmiaru tłuszczu, może on dotyczyć zarówno mniejszych okolic jak podbródek, ale również tych dużych jak liposukcja brzucha.

Pacjentki równie często decydują się także na zabieg jakim jest mezoterapia igłowa, należy on do kategorii zabiegów małoinwazyjnych i pozwala na wykonanie drobnych iniekcji w okolicach twarzy, owłosionej skóry głowy czy na dekolcie. Celem zabiegu jest nawilżenie skóry oraz dostarczenie jej różnego rodzaju substancji odżywczych. Skóra wygląda na dużo młodszą, napiętą oraz nawilżoną, efekty widoczne są już po kilku dniach. Zabieg najczęściej stosowany jest kiedy zmagamy się z problemem cellulitu, rozstępów, drobnych pojawiających się zmarszczek, wypadaniu włosów, a nawet siniaków pod oczami.

Bardzo dużym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszy się medycyna estetyczna, warszawa jest miastem w którym znajdziemy wiele kliniki oraz gabinetów w których najlepsi fachowcy zajmą się problemami naszego ciała, a wcześniej również doradzą i podpowiedzą który z zabiegów będzie najbardziej skuteczny i pozwoli osiągnąć oczekiwane efekty.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *