Mezoterapia czy depilacja laserowa? Co wybierają Polki ?

depilacja laserowa warszawa

Moda na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przyszła do nas z Ameryki i w błyskawicznym tempie zyskała szerokie grono fanów. Polki wykazują ogromne zainteresowanie nieinwazyjnymi zabiegami upiększającymi, bo to przecież one pozwalają cieszyć się spektakularnym efektem, ale zawsze w sposób bezpieczny, nieinwazyjny, bez konieczności wykorzystywania skalpela. Nie ma wątpliwości, że medycyna estetyczna stała się doskonałą alternatywą dla operacji plastycznych.

Polki chętnie poddają się różnorodnym zabiegom medycyny estetycznej, by zachować młodość i zgodnie z obowiązującym kanonem piękna, cieszyć się szczupłą sylwetką oraz idealnie gładkim ciałem. Trzeba potwierdzić, że zmarszczki są dzisiaj oznaką niedbania o własny wygląd, nigdy nie wyglądają atrakcyjnie.

Najpopularniejsze są zabiegi odmładzające. Mezoterapia igłowa rf, wampirzy lifting, kwasy, peelingi, to tylko niektóre, które dobierane są indywidualnie, biorąc pod uwagę stan skóry, intensywność powstałych bruzd czy pożądany efekt.

Dokładnie takim samym zainteresowaniem cieszą się wypełniacze. Likwidowanie zmarszczek mimicznych botoksem czy powiększanie ust kwasem hialuronowym, to już powszechność. Takie zabiegi dościgają już te, których zadaniem jest modelowanie i wyszczuplanie twarzy, w tym nici czy wypełniacze, które uwydatniają kości policzkowe.

W renomowanych klinikach powszechnie wykonuje się też zabiegi, których celem jest trwałe usunięcie owłosienia. Depilacja laserowa warszawa to hit i jedyna jak dotąd metoda, dzięki której usunięte włoski nie odrastają już nigdy więcej. Kilka zabiegów wystarczy, by pozbyć się niechcianych włosków z pach, okolic bikini czy nóg. Wszystkie są bezbolesne i nie wywołują powikłań. Skóra musi być czysta, bez stanów zapalnych, nieopalona, tylko wtedy może być wykonana depilacja laserowa. Warszawa oferuje wiele miejsc, w których specjaliści korzystają z urządzeń laserowych najnowszej generacji.

Bez względu na wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, musimy wziąć pod uwagę, by te zawsze były wykonywane przez profesjonalistów, a każdy z nich został dobrany indywidualnie do konkretnych potrzeb naszego ciała. Chociaż wszystkie są bezpieczne, to ich nieumiejętne wykonanie może trwale oszpecić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *