Laserowe wygładzanie zmarszczek coraz bardziej popularne!

Wygładzanie zmarszczek Gdańsk

Nie ma chyba kobiety, która nie marzyła by o zachowaniu młodego wyglądu tak długo jak to możliwe. Oczywiście nic nie zatrzyma upływu czasu, ani też nie spowoduje, że nasza skóra i cale ciało będzie takie jak gdy mieliśmy 20 lat. Możliwe jest jednak sprawienie, że zmarszczki będą widoczne znacznie mniej.

W tym celu kobiety stosują różnego rodzaju sposoby, od zwykłych kremów po specjalistyczne zabieg medycyny estetycznej. Jednym ze sposobów wygładzania zmarszczek, jest zabieg przy użyciu laserów. Od pewnego czasu cieszy się on ogromnym zainteresowaniem ze strony pań. Zabieg ma na celu spowodowanie celowego rozpadu kolagenów w głębszej warstwie skóry. Takie działanie, pobudza skórę do szybszej regeneracji , również w obrębie powstawania zmarszczek. Na ich skutek stają się one znacznie gładsze i mniej widoczne. Zabiegu nie można niestety uznać za przyjemny, nie wymaga on jednak zastosowania żadnych środków znieczulających za wyjątkiem okładów. Zaleca się ich wykonanie zarówno przed zabiegiem jak i w jego trakcie. Dla kogo przeznaczony jest zabieg tego typu? Z powiedzeniem mogą stosować go wszyscy, u których widoczne są już pierwsze efekty starzenia sie skóry. Najczęściej wykonują go panie w okolicach 35 i 40 roku życia. Zmarszczki powstają na całym ciele, ponieważ skóra zaczyna tracić swoją wiotkość i sprężystość na calej powierzchni. Większość pacjentek decyduje się na wygładzenie zmarszczek zarówno na twarzy, szyi jak i dekolcie. Efekty wykonania zabiegu nie sa widoczne od razu. Rany powstałe podczas wygładzania twarzy znikają po kilku dniach, efekty natomiast można ocenić po upływie kilku tygodni. Z każdym dniem będą one coraz bardziej dostrzegalne. Aby efekty był, jak najbardziej długotrwały, zaleca się wykonanie, od dwóch do 6 zabiegów. Warto także dodać, że efekty wygładzania zmarszczek za pomocą laserów, utrzymują się około pól roku.

Innym zdecydowanie mniej inwazyjnym zabiegiem jest Geneo+, które spłyca bruzdy i nadaje skórze zdrowy wygląd. Wygładzanie zmarszczek Gdańsk polecane jest przede wszystkim młodszym osobom, które dopiero zaczynają mieć problemy z niedoborem kolagenu w skórze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *